Armoral

Türkiye nin ilk probiyotik içerikli içilebilir ağız çalkalama solusyonu.

Sağlıklı beslenmenin ve sağlıklı gıdalar tüketmenin, gerek bağışıklık sistemimiz gerekse tüm vücut sağlığımız açısından önemini her geçen gün daha fazla hissediyoruz.

Bilim dünyasındaki ilerlemeler sayesinde Prebiyotik ve Probiyotik gıda tüketmenin insan sağlığı üzerinde her geçen gün yeni bir  olumlu etkisi ortaya çıkarılmaktadır. Bizlerde Armoral olarak,  probiyotik sahasında uzun dönemdir yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde özellikle diş hekimlerinin ve diyetisyenlerin tüm dünya da uzun zamandır sabırsızlıkla beklediği bu ürünü tamamen Turk Malı olarak dünya piyasasına sunabilmiş olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren sadece ülkemizden değil , aynı zamanda birçok ülkeden ürünümüze gösterilen ilgi , bize bu yolda çok daha ilerilere gidebilmemiz için gereken kıvılcımı sağlamıştır .  Sizlerden aldığımız destekle yepyeni inovatif  ürünler üretmek için aynı azim ve kararlılıkla yola koyulduk bile..

%100 Bitkisel

Vegan kullanımına uygun.

Tubitak tarafından geliştirilmiştir

Armoral içinde TÜBİTAK Enstitüsü tarafından bütün genom dizisi çıkartılmış, insanlarda kullanım güvenliği garanti altına alınmış ve bağırsaklara gidene kadar %100’e kadar canlı kalabilen L.plantarum suşu kullanılmaktadır.

100% Yerli

A'dan Z'ye %100 Türk Sermayesi ile üretilmiştir.

Koruyucu İçermez

Armoral içinde hiçbir koruyucu ve kimyasal katkı maddesi yoktur. Gluten içermez.